(032) 292 75 24
(096) 565 44 88

Категорії
Меблеві фабрики
Mobex S.A., Румунія www.mobex.ro
Фабрика «МОБЕКС» (Mobex S.A.) знаходиться в центральній частині Румунії, в місті Тиргу Муреш.   Фабрика «МОБЕКС» виробляє широкий асортимент меблів для будинків, квартир, готелів, громадських установ у всьому світі.

Вироби фабрики виготовляються з масиву дерева і залежно від стилю та колекції, можуть комбінуватися різним чином з іншими матеріалами такими як: шпон, ДСП, МДФ, з елементами декоративного оздоблення з металу (кування) і т.д. Для інкрустації меблів використовується в основному масив явора, для решти моделей - бук, дуб, черешня, липа і клен. Шпон: черешня, бук, горіх, липа, червоне дерево та інше екзотичні породи дерева.

  Виробничий процес, включає використання, як новітнього обладнання і технологій, так і ручну обробку, що додає нашим виробам неповторність і вишуканість.

Різьба по дереву, виконана власноруч майстрами фабрики, надає виробу (меблям) особливу красу, вишуканість і унікальність.

 Кінцева обробка виробів виконана таким чином, щоб  передати натуральну красу дерева. 

За бажанням наших клієнтів, ми можемо використовувати особливу техніку обробки, що додасть виробу вид старовинної (антикварної) меблів.
Фабрика Mobex S.A. виробляє меблі наступних типів