(032) 292 75 24
(096) 565 44 88

Категорії
Меблеві фабрики
Як правильно вибрати меблі

Як правильно вибрати меблі


    Досягти гармонії в квартирі можна різними способами: 

- Найняти фірму або дизайнера і думати, що вони чарівники і все зроблять (мається безліч широко рекламованих проектів, де створюють оригінальний, але абсолютно нежиттєвий інтер'єр, позбавляючи замовника можливості розмістити дорогі йому речі). 
- Робити все самому іноді залучаючи сторонніх працівників для вирішення окремих завдань. Ми не будемо говорити про те, як зробити перепланування та ремонт, тільки на деяких ключових моментах при перевірці якості вироблених ремонтних робіт. 

     Є ключові цінності, яких досягти допоможе правильний підбір меблів: 
Порядок у вашому будинку досягається правильним розподілом речей по шафах і стелажах, де кожна річ має своє місце, і планується це до того, як ви купили меблі! 
Благополуччя залежить від дотримання основних правил по формуванню простору (приклад модний напрям Фен-Шуй). 
    Здоров'я на пряму залежить від екологічної чистоти меблів. Підбір меблів справа непроста і неважливо багато грошей чи мало. Запам'ятайте не все, що коштує дорого добре (або скажем настільки добре). 
Але особливо будьте обережні з фірмами одноденками, вони можуть запропонувати низьку ціну і сумнівну якість. Остерігайтеся довічних гарантій на меблі тому що тут втрачається здоровий глузд. Найвищий показник для меблів це співвідношення ціни і якості. По справжньому процвітають ті фірми, які відповідають цьому параметру. І якщо ціна здається, декілька високою знайте, що річ тривалого користування не може коштувати дешево, тим більш якісна. Краще купити вроздріб або в кредит, ніж через рік міняти куплені з економії меблі.

02.05.2013 15:22