(032) 292 75 24
(096) 565 44 88

Категорії
Меблеві фабрики
Як оформити інтер'єр спальні

Як оформити інтер'єр спальні


    Спальна кімната - це приміщення інтимного призначення. Вона використовується безпосередньої її мешканцями та закрита від зайвих очей. Саме це дозволяє вам вибрати для кімнати саме той стиль, що відповідає вашим уподобанням.
   Інтер’єр спальні може різко відрізнятися від загального інтер’єру будинку. По-перше, дизайн спальної кімнати залежить від декоративних матеріалів, які ви будете використовувати. Вони повинні створювати у кімнаті затишну та спокійну атмосферу, комфортну безпосередньо для вас. Але крім цього є ще кілька важливих вимог до них. Матеріали для оздоблення спальні також повинні мати досить високі шумоізолюючі властивості, шпалери, якими ви будете декорувати стіни, мають приглушувати зовнішні звуки. Якісний ремонт та гармонійний дизайн спальні допоможуть створити у кімнаті потрібний психологічний настрій, зробити спальню комфортною. Важливо пам’ятати, що поверхня стін та меблів не повинна давати відблисків світла. Це дуже дратує та втомлює. Саме тому шпалери мають бути більш-менш якісними та дорогими, краще за все, якщо вони будуть з матовим ефектом або ж з ефектом оксамиту чи велюру. Також чудово підійдуть шпалери під фарбування з тисненим легким малюнком. Можна також задекорувати стіни природними матеріалами, звісно, якщо вам дозволяють кошти. Це можуть бути такі матеріали як дерево, тканина, пробка або шпон. Їх природна та жива структура дозволить створити затишну та вишукану атмосферу в кімнаті. Правильний підбір текстилю створює загальну гаму кольорів. Саме від нього залежить інтер’єр спальні. Подушки, штори, покривала та ковдри слід вибирати лише після закінчення ремонту. Це мотивується тим, що вони повинні гармонійно вписуватися у загальний фон приміщення. При цьому потрібно пам’ятати – виразні та насичені кольори гармонійно виглядають зі стінами, декорованими в приглушених тонах. Набивні ж тканини, з геометричними або квітчастими малюнками, більше підійдуть для однотонних стін. Так само обирається й покриття для підлоги.
      Важливу роль в інтер’єрі будь-якої кімнати грають штори. Найчастіше їх виготовляють з м’яких тканин, які дуже легко драпіруються. Обираючи штори, слід пам’ятати про те, що вони повинні бути виготовленими з того ж матеріалу, що й покривала. Це допоможе додати інтер’єру завершеності. Крім того, підбирати їх слід так, щоб забезпечиити візуальне їх злиття зі стіною. Це допоможе вам створити ефект затишку та захищеності, що досить важливо у вечірні години. Якщо ж ви любите поспати по довше, то штори потрібно вибрати з щільної тканини, або ж, якщо штори легкі, підібрати жалюзі в колір загальному дизайну кімнати. Меблі повинні надавати приміщенню чарівність та бути надзвичайно комфортними. Особливо це стосується ліжка, основного елемента спальної кімнати. Не менш важливими елементами також є приліжкова тумба, велике зеркало-трюмо. Дуже вдалим рішенням буде поставити у кімнаті шафу-купе замість звичайної шафи. Це допоможе зберегти більше вільного простору.
    Пам’ятайте, саме зручність та функціональність роблять спальну кімнату комфортним та теплим приміщенням, що створює усі умови для повноцінного відпочинку.

02.05.2013 15:35