(032) 292 75 24
(096) 565 44 88

Категорії
Меблеві фабрики
Як оформити інтер'єр дитячої кімнати

Як оформити інтер'єр дитячої кімнати        У розвитку особистості дитини інтер'єр дитячої кімнати грає дуже важливу роль. Розвиток дитини, його інтерес до навколишнього світу, бажання вчитися залежать від того, настільки комфортно, зручно і приємно знаходитися йому у своїй кімнаті. Для дитини дитяча кімната служить одночасно спальнею, гостиною, ігровою кімнатою, а для дорослішого — ще і місцем для навчання.
        Тому дизайн дитячої кімнати повинен передбачати найкращі умови для різного роду занять. Для створення таких умов застосовуються методи зонування, за допомогою яких дитяча кімната розділяться на різні функціональні зони — учбову, ігрову, зону відпочинку. Іноді в дитячій улаштовують невеликий спортивний комплекс. Таке зонування кімнати можна здійснити самому.
        Звичайно, чималу роль грає матеріальна сторона, адже сьогодні якісні матеріали, дитячі іграшки, приладдя та інше устаткування коштують досить дорого, а для дитини дуже важливо забезпечити екологічність і безпеку в його кімнаті.
        Перше, що треба враховувати, розробляючи дизайн дитячої — це кольорову гамму. Для дітей колір дуже важливий. При цьому реакція на колір у них відрізняється від реакції на колір у дорослих. До двох місяців діти розрізняють тільки білий і чорний кольори. З часом починають розрізняти червоний, жовтий та інші яскраві кольори.
          До десяти років улюбленим кольором більшості дітей залишається червоний, а в деяких випадках — жовтий і рожевий. Дуже сильно кольорові переваги пов'язані із статевою приналежністю. Маленькі дівчатка віддають перевагу рожевому, лавандовому і фіолетовому. Хлопчикам подобаються темніші тони. Колір є дуже потужним засобом впливу на дітей. Його можна і треба використовувати для навчання, натхнення дитини і його гармонійного виховання.

02.05.2013 15:41