(032) 292 75 24
(096) 565 44 88

Категорії
Меблеві фабрики
Зробити замовлення

Стиль: Модерн

Фабрика: Meblik , Польща

Інформація про товар

Якість продукції, що випускається компанією «Меблік», доведена багаточисельними сертифікатами міжнародних виставок і конкурсів.
В процесі виробництва застосовують найсучасніші технології фарбування меблів з використанням водяних фарб, внаслідок чого компанія отримує високу якість продукції і не завдає збитків довкіллю.
Варто відзначити і те, що всі торці меблів заокруглені (радіус округлення складає 5, в останніх елементах R=2), адже компанія завжди піклується про те, щоб продукція приносила радість, приємні враження та безпеку дітям.
Корпуси меблів виконуються з використанням ламінованих плит, які надійніші і довговічніші порівняно з поширеними сьогодні плитами ДСП, і характеризуються гігієнічністю класу Е1. Столи, стільці, дитячі ліжечка легко миються і зберігають бездоганний зовнішній вигляд впродовж багатьох років.
Меблі виготовлені з використанням професійної фурнітури від австрійської компанії «Blum»,системи петель BLUMOTION, що дозволяє безшумне закриття дверцят. Полиці мають спеціальне кріплення (підпори) з корпусом. Це запобігає їх несподіваному висуненню.
Крім того, для висувних ящиків застосовуються професійні направляючі BLUMOTION TANDEMBOX, які гарантують делікатне і безшумне примикання, а система сповільнювачів гальм запобіжить затисканню пальців і випаданню ящиків з корпусу при використанні меблів.
Столешні столів, комодів, тумб покриваються спеціальною термопластичною плівкою. Вона захищає поверхню від можливих пошкоджень (слідів і подряпин) і стирання. Подібне рішення – застава довговічності продукції від компанії «МЕБЛІК»
Дизайн — відмінна особливість меблевих фасадів компанії «Меблік». Тривимірні малюнки і об'ємні гравіювання здатні створити індивідуальний стиль і інтер'єр приміщення.