(032) 292 75 24
(096) 565 44 88

Категорії
Меблеві фабрики
Briz, Україна www.mebel-baby.kiev.ua
         ТОВ «Бріз» виробляє продукцію, яка дарує радість своїм господарям, перетворюючи звичайну дитячу кімнату в справжню Країну Чудес.
          У серіях представлені шафи 3-х дверні, 2-х дверні, в одних серіях шафи укомплектовані дзеркалами, в інших - дзеркала йдуть окремим елементом. Стелажі різних конструкцій і розмірів, столи письмові, столи комп'ютерні, комоди, тумби.
          Для виробництва цих серій використовується ДСП австрійської фірми - екологічно чистого матеріалу класу Е-1, що має сертифікат якості. Товщина використовуваного ДСП 18-25мм. . При виробництві дитячих меблів використовуються комплектуючі провідних європейських виробників. 
         Ліжка виготовляються з ортопедичним ламелевим каркасом на дерев'яному брусі, що забезпечує жорсткість і міцність конструкції. У всіх тумбах і комодах всіх серій використовуються метабокси - це практична і надійна конструкція для висувних ящиків. При бажанні замовника за окрему плату можлива доукомплектація метабоксів доводчиками. Висувні ніші до ліжок можуть використовуватися в якості другого спального місця, а також як ящики для зберігання різних речей. 
          Для декору дитячих серій використовуються ручки з дерева та оргскла, розроблені дизайнерами «Briz», а також керамічні декори з ручним розписом, плівка Oracal з оригінальними зображеннями і візерунками, металеві труби та тримачі.
Фабрика Briz виробляє меблі наступних типів
Класика