(032) 292 75 24
(096) 565 44 88

Категорії
Меблеві фабрики
Зробити замовлення

Стиль: Класика

Фабрика: Meblik , Польща

Інформація про товар
Функціональні та зручні рішення , що відрізняють наші меблі :
Ліжечка для немовлят з бічними перегородками (розмір 140 х 70 см ) мають 3 рівня підйому дна , два знімних прутика на бічній решітці. Бічні решітки ліжечка виконані з бука , а верх - має силіконову накладку.
Додаткова бічна перегородка - запобігає падіння дитини під час сну.
Нічний столик - це додаткове обладнання для ліжка , має унікальну конструкцію , яка дозволяє вільно відкривати ящик , який знаходиться під ліжком.
Ящик для ліжка - його простір можна використовувати як додаткове ліжко (для цього необхідний другий матрац ) , туди можна покласти постільна білизна. Гумові коліщатка дуже добре рухаються по підлозі , не залишаючи подряпин.
Kомод 90 - збільшує місце для сповивання малюка. Після демонтажу пеленальний стіл з трьома глибокими ящиками перетворюється на комод , і прослужить ще довгий час.
Письмовий стіл - стелаж : багатофункціональні меблі , чудово виконують своє призначення в малих приміщеннях. Стільницю кутового письмового столу можна виконати правою або лівою. Додатковим обладнанням може служити і полиця для клавіатури , а також мобільна тумбочка на гумових колесах з фіксаторами.
Ящик для іграшок має профільовані краї. Газовий амортизатор вмонтований біля петель кришки , завдяки якому Ваш малюк не поранить пальчики.